Recepcjonista/-ka (praca nocna)

Deweloper: Silver Rock Investment Sp. z o.o.

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna

Opis stanowiska:
dokonywanie rezerwacji Akademik / Hotel,
bezpośrednia obsługa Gości: meldowanie, wymeldowanie,
wystawianie faktur, przyjmowanie płatności,
udzielanie informacji o ofercie i usługach,
odpowiedzialność za jakość obsługi oraz budowanie długofalowej relacji,
ścisła współpraca z innymi działami.
Wymagania:
doświadczenie na takim samym bądź pokrewnym stanowisku w hotelu,
samodzielność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie,
dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie atutem,
umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Gośćmi,
mile widziana znajomość systemu SIHOT
otwartość na pracę w systemie zmianowym.
Oferujemy:
pracę w nowoczesnym obiekcie,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
zespół gotowy wspierać i pomagać,
możliwość rozwoju zawodowego.
Informacje o firmie
O nas
Collegia to obiekt, który funkcjonuje na zasadach hotelu w okresie letnim oraz jako akademik w okresie roku akademickiego. Całość składa się z dwóch budynków połączonych foodcourtem, gdzie będzie można skorzystać z oferty gastronomicznej. Przestrzeń zaaranżowana jest tak aby każdy znalazł coś dla siebie: bardzo dobrze wyposażona siłownia, playroomy w których zrelaksować się można przed telewizorem czy grając w piłkarzyki, pokoje wspólnej nauki, w pełni wyposażone mieszkania/pokoje urządzone w wysokim standardzie. Dla mieszkańców dostępne są również pralnie, rowerownie, parking podziemny, 24h ochrona. Budynek sąsiaduje z parkiem, w niedalekiej odległości znajduje się galeria handlowa, liczne kluby, kawiarenki, kino. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd na starówkę , nad morze, obwodnicę czy lotnisko.

Aktualizacja: 12.08.2024