Recepcjonista / Recepcjonistka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa gości hotelowych,
  • kompleksowe informowanie o warunkach pobytu,
  • prowadzenie rozliczenia finansowego pobytu gościa,
  • współpraca z innymi działami hotelu.
Przewidywana data zatrudnienia: Lipiec 2024 r.

Wymiar czasu pracy: 1 etat Jednostka/komórka organizacyjna: Dział Domów Studenckich, Pion Kanclerza Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe, Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane: hotelarsko - turystyczne),
  • dobra znajomość j. angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programów MS Office,
  • mile widziana znajomość programu DM Plaza lub innych programów hotelarskich,
  • zorientowanie na potrzeby gości, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy zmianowej (07:00-19:00; 19:00-07:00).

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwojowym środowisku,
  • udział w ciekawych projektach,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych - dofinansowanie: zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, wypoczynku, wakacji dla dzieci, żłobka i przedszkola,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Aktualizacja: 20.06.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl