Recepcjonista / Recepcjonistka

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Celestin Residence zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa Gości wg wyznaczonych standardów i procedur,
  • Check-in, check-out, rozliczanie pobytów, obsługa płatności i wystawianie dokumentów sprzedażowych,
  • Obsługa systemu hotelowego KWhotel,
  • Przyjmowanie rezerwacji mailowych i telefonicznych,
  • Współpraca z innymi działami,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek obiektu.
Nasze wymagania
  • Pozytywne nastawienie, uśmiech na co dzień i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • Gotowość do pracy również w godzinach nocnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu KWhotel będą dodatkowym atutem.

Aktualizacja: 13.06.2024