Recepcjonista/Recepcjonistka

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Do prestiżowego salonu fryzjerskiego HAIRMATE poszukujemy Recepcjonistki/Recepcjonisty.

Wymagania:
- wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów,
- dobra organizacja pracy,
- uczciwość, rzetelność, systematyczność,
- dyspozycyjność,
- znajomość obsługi urządzeń biurowych,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki:
- bieżąca i telefoniczna obsługa klienta,
- nadzór nad grafikiem pracy fryzjerów,
- obsługa kasy fiskalnej, terminala,
- nadzór nad stanem magazynu salonu i bieżące uzupełnianie braków,
- dbanie o estetykę i klimat salonu.

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- elastyczny grafik pracy  ( praca zmianowa - pn - sb 8:00 - 21.00 )
- pracę w przyjemnej atmosferze i zgranym zespole.

CV prosimy przesyłać na adres : [ukryte] w tytule wiadomości: Recepcja.

Dziękujemy z góry za przesłane CV jednocześnie informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób.