Recepcjonistka na weekendy

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
28
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Dzień dobry, do salonu spa na gdańskim starym mieście poszukujemy kobiety na stanowisko recepcjonistki - na  weekendy.
Oferujemy:
  • stawkę 27,70zł/h,
  • praca w fajnej, kameralnej, zgranej grupie kobiet,
  • lekką, siedzącą pracę,
  • siłownia za darmo, mieści się ona w apartamencie w którym znajduje się salon,
  • benefity w postaci darmowego wykonania manicure, pedicure i innych.
  • praca sobota 10-17 oraz niedziela 10-14
Oczekujemy:
  • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie - na rozmowie na pewno go sprawdzimy,
  • samodzielności, komunikatywności, empatii, uśmiechu,
  • mile widziany status studenta/słuchacza,
  • odpowiedzialności za swoje stanowisko,
Obowiązki:
  • przygotowanie salonu do otwarcia,
  • rozplanowanie pracy między specjalistami,
  • przygotowywanie napoi dla klientek,
  • dbanie o swoje stanowisko pracy jak i stan salonu
 CV proszę wysyłać tylko i wyłącznie na [ukryte]