Recepcjonistka

Ogłoszenie podstawowe

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 7900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ!
W relacjach z innymi ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a sport to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do naszego energicznego zespołu i poczuj niezwykłą atmosferę panującą w klubach fitness! :)

LOKALIZACJA: Gdańsk
LICZBA GODZIN: ok. 120-168 godzin pracy w miesiącu
TWOJE CODZIENNE ZADANIA:
  • budowanie super atmosfery
  • obsługiwanie klientów korzystających z siłowni oraz fabryki urody
  • odpowiadanie na zapytania klubowicz bezpośrednio, mailowo i telefonicznie
  • przedstawianie oferty klubu i sprzedaż karnetów
  • dbanie o wizerunek całego klubu
ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:
  • doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole
  • potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze
  • w weekendy nie robisz sobie przerwy od ćwiczeń ;)
  • komputer nie jest Ci obcym narzędziem
  • masz już doświadczenie związane z obsługą klienta, ale nie jest to warunek konieczny!
OFERUJEMY:
  • rozwój w największej firmie branży fitness
  • elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie
  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy
  • możliwość korzystania z oferty klubu na preferencyjnych warunkach

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Monika Pastyszka

m...@10g.pl Wyświetl e-mail