Recepcjonistka / Recepcjonista w 3-gwiazdkowym hotelu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • praca w systemie zmianowym 12-godzinnym (7:00 – 19:00, 19:00 – 7:00);
  • przyjmowanie i wprowadzanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości hotelowych, rozliczanie rachunków, bezpośrednia bieżąca obsługa gości hotelu podczas ich pobytu;
  • obsługa systemu recepcyjnego i rezerwacyjnego (mile widziana znajomość systemu ReHot i Channel Manager z Profitroom);
  • aktywna sprzedaż usług hotelowych;
  • współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia komfortu gości;
  • przygotowywanie codziennych raportów ze zmiany.
Oczekujemy:
  • pozytywnego nastawienia i łatwości w nawiązywaniu relacji;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (inne języki będą dodatkowym atutem);
  • umiejętności obsługi komputera oraz programów biurowych;
  • dobrej organizacji pracy, dokładności, odpowiedzialności i umiejętności pracy pod presją czasu;
  • gotowości do pracy w trybie zmianowym, również w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta;
  • zaangażowania w rozwój hotelu i dbania o dobry wizerunek firmy;
  • budowania szczerych i trwałych relacji w zespole pracowników.
Oferujemy:
  • szkolenie w zakresie obsługi gości i systemów hotelowych;
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • otwartą komunikację w firmie, gdzie pracownicy mają możliwość dzielenia się swoimi pomysłami i uwagami;
  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów z zespołu.
Informacje o firmie
Nowo otwarty hotel, zlokalizowany przy lotnisku w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonisty / recepcjonistki. Do naszego zespołu poszukujemy ludzi ambitnych i zaangażowanych, z pasją, pozytywnym nastawieniem i chęcią rozwoju osobistego. Doświadczenie mile widziane.

Aktualizacja: 08.05.2024