Recepcjonistka w Apart Neptun Gdańsk

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Hotel Apart Neptun w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko recepcjonisty.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
* Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości,
* Przeprowadzanie procesu zameldowania oraz wymeldowania,
* Rozliczanie pobytu Gości,
* Przyjmowanie rezerwacji, sprzedaż pokoi oraz odpowiadanie na wszelkie zapytania ze strony Gości.

Informacje o firmie

Wymagania:
* Dobra znajomość j. angielskiego,
* Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, elastyczność,
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub chęć do szybkiej nauki,
* Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
* Praca zmianowa w systemie 07.00-19.00 i 19.00-07.00,
* Umowa o pracę,
* Dobra atmosfera pracy, przyjazne środowisko.

Mile widziane doświadczenie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danychSpółkę Hotel Gdański Sp. z o.o. mająca siedzibę 80-833 Gdańsk ul. Grząska 1 posiadającą nr NIP: 2040002590, REGON: 220942329. wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 346760 w celu: prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.
Jednocześnie oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie wskazując, że są one zgodnez prawdą. Mam pełną świadomość co do możliwości poprawiania (weryfikowania) moich danych oraz prawa do żądania ich usunięcia z systemu administratora

Aktualizacja: 11.06.2024