Recepcjonistka/Recepcjonista

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Hotel Renusz
poszukuje osoby na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości,
  • Meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości,
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych.
  • Wymagania
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej.
    Oferujemy:
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe
    • Przyjazną atmosferę w zespole.  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr [ukryte]

Aktualizacja: 27.02.2024