Redaktor naczelny portalu o tematyce regionalnej

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Redakcja / Dziennikarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Miejsce pracy: Kartuzy

Zadania:
  • tworzenie i realizacja strategii rozwoju serwisów kartuzy.info i koscierski.info
  • codzienne zarządzanie procesem powstawania portalów, w tym planowanie treści i nadzór nad pracą zespołu redakcyjnego
  • autopromocja treści
  • planowanie i realizacja akcji w mediach społecznościowych
  • motywowanie i angażowanie podległego zespołu
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • odpowiedzialność za budżet i wyniki serwisów
  • tworzenie treści własnych, w tym video
Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku decyzyjnym w redakcji online
  • wiedza i kontakty dotycząca wydawania treści online, video, news
  • doświadczenie i kompetencje w zarządzaniu zespołem redakcyjnym
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • dużą samodzielność i wpływ na strategię serwisu
Zapytania proszę kierować na adres e-mail lub telefon.

Informacje o firmie
Fundacja Info jest organizacją pozarządową z siedzibą w Kartuzach. Fundacja realizuje swoje cele między innymi poprzez wydawanie portali o tematyce regionalnej - kartuzy.info oraz koscierski.info.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Info z siedzibą w Kartuzach, ul. Mściwoja II 13B/3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Przesyłając swoją aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego. Po jego zakończeniu, Pani/Pana CV zostanie usunięte z bazy Administratora. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przesłanych danych w późniejszych projektach rekrutacyjnych, konieczne jest wyrażenie dodatkowej zgody w formularzu aplikacyjnym.

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej rekrutacji, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

Aktualizacja: 22.07.2024