Ogłoszenie nieaktualne

Rejestratorka medyczna

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
  • do Twoich głównych zadań będzie należało umawianie wizyt i kontakt z pacjentami, poprzez udzielanie informacji na temat naszych świadczeń,
  • będziesz również dbać o sprawne funkcjonowania rejestracji i weryfikację płatności.
Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
  • lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą komunikatywną i uśmiechniętą,
  • jeśli wykazujesz inicjatywę i wiesz jak ustalać priorytety,
  • jesteś cierpliwa/y i wrażliwa/y wobec pacjentów,
  • praca na komputerze nie sprawia Ci problemów,
  • plusem jest znajomość języka angielskiego.
Oferujemy Ci:
  • stabilną pracę w systemie zmianowym i elastyczny grafik,
  • miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole,
  • współpracę z najlepszymi specjalistami,
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta w placówce medycznej, szkolenia z obsługi systemu informatycznego,
  • umowę o pracę po okresie próbnym.
Informacje o firmie
ProfessMed Specjalistyczna Opieka Medyczna, poszukuje do pracy Rejestratorki medycznej.
O nas:
Jesteśmy prywatną placówką medyczną. Powstaliśmy, aby zapewnić naszym pacjentom jak najwyższe standardy leczenia, współpracujemy z najlepszymi lekarzami i posiadamy nowoczesny sprzęt do diagnostyki.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProfessMed sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-849, ul. Tartaczna 2/15a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Przesyłając swoją aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego. Po jego zakończeniu, Pani/Pana CV zostanie usunięte z bazy Administratora. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przesłanych danych w późniejszych projektach rekrutacyjnych, konieczne jest wyrażenie dodatkowej zgody w formularzu aplikacyjnym.

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej rekrutacji, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

Aktualizacja: 19.08.2024