Rejestratorka medyczna. Reda. Wejherowo. Urząd Pracy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przychodzące,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Rejestrator/ka medyczna
Zatrudnienie dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy lub chętnych do zarejestrowania.

Reda. Wejherowo

Zakres obowiązków:
-Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta
-Rejestracja pacjenta: telefoniczna, mailowa, osobista
-Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
-Wsparcie lekarzy i personelu medycznego w zakresie obsługi systemów
-Obsługa terminala płatniczego i drukarki fiskalnej

Wymagania:
-Wykształcenie minimum średnie
-Doskonała organizacja pracy
-Wysoka kultura osobista
-Komunikatywność
-Empatyczne podejście do pacjenta
-Sprawna obsługa korespondencji mailowej z pacjentem

Oferujemy:
-Praca od pn. do pt. i wybrana sobota w miesiącu
-Praca w trybie zmianowym w godz:07:00-20:00
- Umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenie

Aktualizacja: 24.11.2023