Rejestratorka Medyczna_Rejestrator Medyczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

REJESTRATOR_REJESTRATORKA MEDYCZNA
DZIAŁ KOORDYNACJI OBSŁUGI PACJENTA - SEKCJA REJESTRACJI
UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE W GDAŃSKU

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • monitorowanie, analiza wpisów w harmonogramach przyjęć,
  • monitorowanie, analiza poprawności harmonogramów przyjęć,
  • prowadzenie analiz dużych zbiorów danych dotyczących prowadzonych harmonogramów przyjęć i udzielanych świadczeń finansowanych ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • monitorowanie i analiza informacji o liczbie oczekujących na udzielenie świadczenia opieki zdrowotnej oraz średnim czasie oczekiwania,
  • sporządzanie analiz w zakresie danych dotyczących harmonogramów przyjęć,
  • przygotowywanie odpowiedzi na pytania zgłaszane przez instytucje zewnętrzne (w obszarze wykonywanych zadań),
  • udzielanie wsparcia w zakresie prawidłowego prowadzenia harmonogramów przyjęć pracownikom sekretariatów klinik i rejestracji ogólnych m.in. poprzez prowadzenie szkoleń wewnętrznych, zgłaszanie rozbieżności, ciągłe monitorowanie dokonanych wpisów,
  • współpraca z personelem medycznym i administracyjnym w celu zapewnienia sprawnego przepływu informacji,
  • tworzenie grafików pracy lekarzy, oraz kontrola poprawności zgłoszeń harmonogramów przyjęć do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze związanym ze świadczeniami medycznymi, szczególnie w zakresie prowadzenia harmonogramach przyjęć (kolejek oczekujących), rozliczania świadczeń,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji na podstawie dostępnych danych,
  • biegła obsługa komputera,  w tym programu Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym zadań z dużą liczbą dokumentów i pod presją czasu,
  • umiejętność ustalania priorytetów wykonywanych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:
  • znajomość obowiązujących przepisów i zagadnień związanych z funkcjonowaniem krajowego systemu opieki zdrowotnej, w tym dotyczących kolejek oczekujących,
  • znajomość innych aktów prawnych mających zastosowanie w obszarze dotyczącym rejestracji pacjentów oczekujących na udzielenie świadczeń medycznych.

Korzyści z pracy u  nas:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 (wymiar etatu 7h35’),
  • benefity pracownicze takie jak:
  • dodatek za wysługę lat,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie
https://uck.traffit.com/public/form/a/dea1e5dc8e7e576a5ed9ec7622f [ukryte] 303d
lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA