Rejestratorka medyczna/opiekun Pacjenta

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija, Nasze potrzeby kadrowe ciągle rosną , a nasz zespół stale się powiększa.
Zapraszamy do współpracy z Centrum Medycznym Gunarys osoby zainteresowane podjęciem współpracy na stanowisku rejestratorki medycznej/ rejestratora medycznego. Oferta dotyczy zmian popołudniowych od poniedziałku do piątku, oraz praca w weekendy (sobota)
Oferujemy:
  •         Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i lubiącym się zespole
  •         Stabilne zatrudnienie
  •         Współpracę na podstawie umowy zlecenia, b2b
  •         Atrakcyjne warunki współpracy, uwarunkowane poziomem kompetencji
  •         Szkolenie i rozwój
  •         Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  •         Pracę w trybie zmianowym.
Zakres obowiązków rejestratorki medycznej/ rejestratora medycznego:
  •         Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych przez nią usług medycznych
  •         Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta
  •         Rejestracja pacjenta: telefoniczna, mailowa, osobista
  •         Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  •         Wsparcie lekarzy i personelu medycznego w zakresie obsługi systemów
  •         Rozliczanie pacjentów i innych płatników w ramach prowadzonej przez placówkę działalności komercyjnej (wystawianie faktur i obsługa płatności za świadczone usługi prywatne)
  •         Obsługa terminala płatniczego i drukarki fiskalnej
  •         Skrupulatne prowadzenie baz danych
  •         Obsługa reklamacji zgłaszanych przez pacjentów.
Wymagania:
  •         Wykształcenie minimum średnie, preferowane osoby uczące się do 26 roku życia.
  •         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  •         Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 21:00 oraz soboty 9:00 - 14:00 (praca zmianowa)
  •         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  •         Doskonała organizacja pracy
  •         Wysoka kultura osobista
  •         Komunikatywność
  •         Empatyczne podejście do pacjenta
  •         Sprawna obsługa korespondencji mailowej z pacjentem
  •         Pozytywne nastawienie do aktywnej sprzedaży oferty.
Informacje o firmie
GUNARYS to wielospecjalistyczne centrum medyczne w Gdańsku, które oferuje  m.in: konsultacje chirurgiczne, proktologiczne, ginekologiczne, opiekę położniczą, wykonujemy badania endoskopowe (gastroskopia/kolonoskopia), konsultacje urologiczne, badania USG czy laboratoryjne. Dodatkowo posiadamy szeroki zakres usług z medycyny estetycznej ,laseroterapii oraz chirurgii estetycznej (plastyka powiek, liposukcja, ginekologia estetyczna)

Aktualizacja: 04.04.2024