Rejestrator/Rejestratorka w Laboratorium

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Medycyna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Asystent

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników - lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
  • rejestrowanie i segregowanie próbek w systemie informatycznym
  • archiwizacja zleceń
CO BĘDZIE CI POTRZEBNE?
  • wykształcenie średnie
  • biegła obsługa komputera
  • dokładność i skrupulatność
  • cierpliwość do wykonywania zadań powtarzalnych
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej od pn - pt w godzinach 7-20
CO OFERUJEMY W ZAMIAN?
  • stabilne zatrudnienie w  nowoczesnym laboratorium,
  • pracę w wymiarze 7 h 35 min / dzień
  • szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • przyjazną atmosferę w Zespole, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu
  • szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna, pakiet badań laboratoryjnych, ubezpieczenie grupowe NNW Allianz