Rekruter pracowników z Branży Montażu rusztowań

Ogłoszenie mini

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing,
PR,
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

WYMAGANIA PRACODAWCY:
Praca dorywcza dla studentów III roku kierunków  Marketing, Social media, Zarządzanie itp.
-Osoby kreatywne z dużym poziomem samodzielności .
-Entuzjazm i proaktywna postawa
-Umiejętność pracy pod presją czasu
-Umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowość
- Nastawienie na rezultat i wyniki

OBOWIĄZKI;
1.Prowadzenie działań rekrutacyjnych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem / Monterów rusztowań i pomocników montera rusztowań ,mile widziane prawo jazdy i doświadczenie/.
2. Przygotowanie i publikacja ogłoszeń o prace.
3.Pozyskiwanie kandydatów przez social media.
4.Wstępna ocena kwalifikacji i kompetencji kandydatów.
5.Kontakt z instytucjami rynku pracy (biura karier, agencje zatrudnienia ).
6. Przygotowywanie raportów i zestawień,
7. Monitoring rozpoczętych procesów rekrutacyjnych oraz etapu adaptacji w miejscu pracy.
PRACODAWCA OFERUJE :
-umowę zlecenia /o dzieło
- możliwość pracy zdalnej
- otwartą kulturę organizacyjną,
- work life balance,
!!!!! Wynagrodzenie od w pełni  zrekrutowanego kandydata czyli; /od momentu podpisania z nim umowy i wyjazdu do miejsca pracy/ 1000zł netto !!!!

Informacje o firmie
GERUST GDAŃSK SP Z O.O.
KORZENNA 15/1
80-297 BANINO
NIP 589205... Wyświetl numer 0

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

ANNA

535590... Wyświetl numer
G...@wp.pl Wyświetl e-mail
SMS
Wyświetl numer