Robotnik konserwacji terenów zielonych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ogrodnictwo / Florystyka,
Pracownicy budowlani,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko robotnika konserwacji terenów zielonych.

Obowiązki:
  1. Świadczenia usług w zakresie sprzątania terenów zewnętrznych i udziału w sekcji transportu wewnętrznego.
    a) dbanie o teren wewnętrzny i zewnętrzny szpitala (usuwanie zanieczyszczeń, koszenie trawników, pielęgnacja zieleni, usuwanie gałęzi oraz zbędnej zieleni, czyszczenie chodników, dróg wewnętrznych, zewnętrznych ciągów komunikacyjnych)
  2. Zadania związane z ciągłością pracy działu technicznego
    a) transport wewnątrzszpitalny, prace wyładunkowe i przeprowadzki, prace dodatkowe związane z ciągłością pracy działu technicznego.
Wymagania:
  1. Preferowane zawodowe kierunkowe
  2. Odpowiedzialność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  3. Umiejętność pracy w zespole.
  4. Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w godzinach 7:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku),
- terminowe wynagrodzenie,
- benefity: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym "wczasy pod gruszą", kasa zapomogowo - oszczędnościowa), dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty MultiSport.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte]

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Robotnik konserwacji terenów zielonych".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 25.03.2024