Sales Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

ZADANIA:

  • pozyskiwanie klientów na usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej,
  • realizacja sprzedaży oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych,
  • analiza możliwości i zakresu współpracy z Klientem oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
  • przygotowanie ofert handlowych dla obecnych oraz nowo pozyskanych Klientów,
  • spotkania i rozmowy handlowe,
  • udział w opracowywaniu planów sprzedaży,
  • efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym,
  • tworzenie i nadzór nad wykonaniem sprzedażowej strategii organizacji,
  • raportowanie podejmowanych działań.

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość technik sprzedaży (prezentacyjnej, negocjacyjnej itp.),
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • nastawienie na rozwój,
  • wysoka świadomość biznesowa,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu (od poniedziałku do piątku),
  • analityczne podejście do rozwiązania problemu,
  • zaangażowanie w wykonywanie zadań,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1).

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz korzystny system premiowy (wysoki % od sprzedaży),
  • pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • medyczne ubezpieczenie zdrowotne.

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

GLOBAL OCEAN LINK POLAND Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl