Ogłoszenie nieaktualne

Samodzielna Księgowa

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Nr ref: SK/TRO/2023

Firma Security Sp. z o.o. sp. k. nieustannie rozwijająca się od 1991 roku aktualnie poszukuje do swojego zespołu:

Samodzielnej Księgowej

Oferowane miejsce pracy to siedziba firmy przy ulicy Litewskiej 11/13 w Gdańsku.
Zatrudnienie od 01.02.2024

Opis stanowiska:
- Wystawianie faktur sprzedaży, paragonów, not, zestawień
- Dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych
- Uzgadnianie sald rozrachunkowych
- Bieżąca analiza poprawności zapisów na kontach
- Wprowadzanie i  rozliczanie wyciągów bankowych
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych
- Telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientem
- Pomoc w bieżących zadaniach księgowych

Oczekujemy od Ciebie:
- Wykształcenia minimum średniego ( kierunkowego)
- Praktyczną znajomość prawa podatkowego
- Rozwiniętych zdolności analitycznych
- Systematyczności, skrupulatności, sumienności
- Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
- komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole
- Doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane:
- Znajomość programu księgowego "Motława"
- Orzeczenie o niepełnosprawności

Co oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracownicze ubezpieczenie grupowe
- Przyjazną atmosferę w pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Elastyczne godziny pracy
- Siłownię do dyspozycji pracowników
- Bezpłatny parking dla pracowników

W temacie proszę podać numer referencyjny: SK/TRO/2023

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny:
Dział Rekrutacji : 58 326 28 64

Zapraszamy na naszą stronę: www.security.gd.pl/praca/

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Aktualizacja: 28.12.2023