Samodzielna księgowa

Ogłoszenie maxi
Gdynia Redłowo
Powstania Śląskiego 4A
Samodzielna księgowa Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Biuro rachunkowe Kre@tywna Spółka z o.o. z Gdyni poszukuje nowego członka zespołu na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości - najlepiej w biurze rachunkowym,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i planowania zadań,
  • systematyczność, dokładność,
  • znajomość systemów: Symfonia, Optima, Saldeo, Płatnik będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • księgowanie dokumentów źródłowych oraz ich weryfikacja pod względem podatkowym,
  • samodzielne rozliczanie PKPiR oraz Ewidencji Przychodów,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (możliwe przyuczenie),
  • sporządzanie deklaracji oraz zeznań podatkowych,
  • kontakt z klientami i organami podatkowymi,
  • monitorowanie zmian w przepisach.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • praca w młodym, zgranym zespole.

Aktualizacja: 23.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Natalia Kuchnowska

796341... Wyświetl numer
b...@kreat... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres

Profil pracodawcy

Nasz zespół składa się z młodych osób, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz aktualizują wiedzę o przepisach i podatkach.

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer