Ogłoszenie nieaktualne

Samodzielna Księgowa

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Kontroling,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Księgowanie faktur zakupu materiałów i towarów krajowych, WNT, Import
  • Obsługa księgowa WDT i Eksportu
  • Ustalanie sald i rozrachunków z kontrahentami
  • Weryfikacja dowodów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Weryfikacja kont księgowych i rejestrów pod kątem poprawności do sporządzenia JPK i CIT
  • Rozliczanie delegacji i pozostałych wydatków pracowniczych
  • Uzgodnienia kont księgowych
  • Czynne uczestniczenie w procesach zamykania miesiąca, kwartału bądź też roku

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finanse/ księgowość
  • Min. 3 lata doświadczenia w księgowości
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (WNT, WDT, Import, Export)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel

Mile widziane
  • Znajomość systemu Comarch XL

Aktualizacja: 23.02.2024