Samodzielna księgowa

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska
  • prowadzenie księgowości dla klientów biura - pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów; spółki polskie i zagraniczne
  • sporządzanie deklaracji dla US (CIT, VAT, PIT, PCC)
  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
Wymagania
  • doświadczenie w biurze rachunkowym - warunek konieczny
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • obowiązkowo doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, oraz programów księgowych - Symfonia warunek konieczny
  • rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność
Oferujemy
  • udział w szkoleniach finansowanych i współfinansowanych przez pracodawcę albo możliwość rozwoju, szkolenia
  • 4 dniowy tydzień pracy, wolne piątki
  • praca w zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu.
Informacje o firmie
Kancelaria Rachunkowa Profit jest firmą świadczącą kompleksowe usługi księgowo-kadrowe. Naszą filozofią jest prowadzenie spraw klienta na wysokim profesjonalnym poziomie z osobistym zaangażowaniem. Oferujemy usługi w zakresie księgowości podatkowej (VAT, PIT, CIT), rachunkowej (sprawozdania finansowe do KRS), reprezentowania przed organami podatkowymi oraz prowadzenie pełnej obsługi kadrowej (listy płac, ZUS, PFRON, PPK). Bazujemy na zaufaniu i dobrej komunikacji.
Biuro działa od czerwca 1996 roku.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Profit Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Podjazd 1 /2, 81-805 Sopot (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Profit Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o.

585541... Wyświetl numer
b...@profi... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot
Podjazd 1/2
Wyświetl numer