Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Dodatkowe informacje – przewidywany zakres obowiązków:

  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym
  • uzgadnianie sald rozrachunków, monitorowanie płatności
  • monitorowanie stanu rozrachunków z dostawcami, wykonawcami oraz odbiorcami
  • rejestrowanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej
  • weryfikacja rozliczeń podróży służbowych krajowych i zagranicznych – księgowanie tych operacji
  • wystawianie faktur i pozostałych dowodów księgowych
  • realizacja pozostałych zadań postawionych przez przełożonych w obszarze kompetencji

Wymiar czasu pracy: 1 etat Komórka organizacyjna: Kwestura – Zespół ds. Instytutu Morskiego UMG w Gdańsku   Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • doświadczenie w pracy na systemach typu ERP
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane kursy specjalistyczne: księgowe, podatkowe itp.)
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w strukturach finansowo-księgowych
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • znajomość zasad rozliczeń podatku VAT
  • umiejętność weryfikacji dowodów księgowych
  • znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • rzetelność, skrupulatność, terminowość, pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość korzystania z pakietu sportowego Multisport – za symboliczną opłatą
  • ubezpieczenie grupowe od NNW na korzystnych warunkach
  • bogaty pakiet świadczeń zdrowotnych zawartych w pakiecie ubezpieczenia zdrowotnego POLMED za symboliczną opłatą
Miejsce pracy: Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – Gdańsk, ul. De Plelo 20 Przewidywana data zatrudnienia: kwiecień / maj 2024 r.

Aktualizacja: 28.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl