Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
10000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

OMNIBUS GLOBAL trójmiejski lider w branży księgowej. Dołącz do nas i skorzystaj z wyjątkowych korzyści, takich jak konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne formy współpracy (B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę) oraz szereg benefitów (m.in. karta Multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, nauki języka angielskiego). Czekają na Ciebie także możliwości rozwoju i awansu w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o międzynarodowym zasięgu.

Twój zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości.
  • Wystawianie, ewidencja i księgowanie dokumentów sprzedaży oraz zakupu.
  • Weryfikacja merytoryczna i rachunkowa dokumentów księgowych.
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Przygotowanie deklaracji VAT-UE, JPK_VAT oraz obsługa przelewów bankowych.
  • Kontrola dokumentacji finansowo-księgowej.
  • Rozliczanie delegacji zagranicznych i krajowych.
Nasze wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości / biurze rachunkowym.
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (WNT, WDT, IMH, IMU, eksport).
  • Umiejętności analityczne, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania, wysoka etyka pracy i kultura osobista.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.
  • Umiejętność pracy z programem Insert oraz MS Office.
  • Wykształcenie kierunkowe.
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.
  • Znajomość innych programów księgowych – Dynamics.
Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę w prestiżowej firmie.
  • Merytoryczne wsparcie i szkolenia.
  • Pracę w komfortowych warunkach.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Zniżki na firmowe produkty.
  • Spotkania integracyjne.
  • Parking dla pracowników.
  • Strefę relaksu.
Jeśli jesteś gotowa/-y na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w stabilnej i rozwijającej się firmie, OMNIBUS GLOBAL czeka na Twoje CV: [ukryte]
Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu ekspertów.
Razem będziemy tworzyć przyszłość księgowości!
Informacje o firmie
OMNIBUS GLOBAL trójmiejski lider w branży księgowej.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OMNIBUS GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Sucha 15, 80-531 Gdańsk (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Omnibus-Global Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kadry@omnibus-global.com.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: kadry@omnibus-global.com.

Aktualizacja: 26.03.2024