Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

Ogłoszenie mini
Gdynia Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.
obserwuj

Firmą

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowość),
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości, CIT oraz ustawy o VAT,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Gotowość do rozwoju zawodowego w dynamicznie zmieniającej się Grupie Kapitałowej,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Twój zakres obowiązków:

  • Kwalifikacja zdarzeń do odpowiednich kosztów i przychodów podatkowych,
  • Ewidencja środków trwałych,
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald kont księgowych, potwierdzenia sald,
  • Uzgadnianie transakcji w Grupie Kapitałowej,
  • Raportowanie do GUS,
  • Sporządzanie i wysyłanie plików JPK, deklaracji CIT, CIT-10 oraz IFT,
  • Sporządzanie pakietów sprawozdawczych na potrzeby konsolidacji,
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • Udział w audycie finansowym,
  • Udział w kontrolach podatkowych.

To oferujemy:

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży i ponad 30-letniej historii,
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Aktualizacja: 23.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

VECTRA S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdynia

Profil pracodawcy

Vectra to Grupa Kapitałowa, jeden z liderów pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy w Polsce: ponad 932.000 abonentów 217 miasta w Polsce Podstawowa oferta Vectry to dostęp do...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl