Samodzielny Groomer/Psi fryzjer (do przyuczenia)

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk  Przymorze
Jagiellońska
Samodzielny Groomer/Psi fryzjer (do przyuczenia) Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa na zastępstwo, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
2000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa na zastępstwo,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Weterynaria,
Serwis / Usługi,
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 06/2024

Wymagania:
  1. Doświadczenie w pracy jako groomer
  2. Doświadczenie w rozmowach z klientem
Obowiązki:
  1. Gromming
  2. Sprzątanie po pracy
  3. Zgodne z regulaminem salonu
Oferujemy:
Wynagrodzenie % od zysku, konkurencyjne,
Na początek;
  1. Od 30% przy UZ, UoP.
  2. 40 - 50% przy B2B (własna działalność JDG)
  3. Masz możliwości wniesienia czegoś do firmy? Masz własną bazę klientów? Do uzgodnienia.
Bardzo, bardzo duże możliwości rozwoju.

NIE OBSŁUGUJEMY PSÓW BEZ KĄPIELI.
Informacje o firmie
Uwaga! Czworonogi szukają samodzielnego groomera !

A My, szukamy możliwie doświadczonego, samodzielnego groomera, do pracy w naszym salonie w Gdańsku - DOG ELITE

Na uzgodnioną ilość pracy zlecenia, B2B UoP 1/8,1/4,1/2,3/4. Wątpimy by ponad etat był możliwy, ponieważ salon jest nie duży, więc nie chcemy wpychać dwóch groomerów jednocześnie. Staramy się zapewnić komfortowe warunki. Jednak wszystko do uzgodnienia.

Praca na dobrych narzędziach, bezprzewodowych maszynkach, wannie/stole z podnośnikiem.
Mamy klimatyzację, dbamy o to by pracowało się dobrze. Czegoś potrzebujesz do pracy - jesteśmy otwarci na propozycje.

Jesteś sam/sama, nikt nad Tobą nie stoi, sam/sama tak na prawdę decydujesz kiedy i ile pracujesz.
Mamy szczerze w porządku podejście, dopóki ktoś jest w porządku wobec nas, oraz bardzo konkurencyjne warunki finansowe - zależne od wybranej formy zatrudnienia.

Grunt to doświadczenie, choć istnieje możliwość doszkolenia z poszczególnych ras.

Bardziej od tego ile masz lat, czy w ilu salonach pracowałaś/pracowałeś - interesuje nas efekt Twojej pracy oraz zdolności do rozmowy z klientami.
Jesteśmy nie dużą firmą, tak ma zostać. Dbamy o klientów, dbamy o swoich. Nie zostaniesz trybikiem w spółce.
Groomerze - z nami poczujesz się lepiej! :)

Wyślij nam kilka swoich prac na podany adres e-mail, jeżeli uznamy że spełnia normy naszej jakości zaprosimy Cię do naszego drugiego salonu w Gdyni - Mary Puppins, damy Ci modela do zrobienia, jak się nadasz, ustalamy warunki - i witamy na pokładzie!

Autentyczność ogłoszenia możesz sprawdzić dzwoniąc do salonu Dog elite lub Mary Puppins bezpośrednio z wizytówki w Google.
Jednak proces rekrutacji wygląda jak opisany powyżej :)

WWW.DOGELITE.PL
WWW.MARYPUPPINS.PL

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Klauzula CV musi być aktualna, bo zmieniły się przepisy w zakresie ochrony danych osobowych

Aktualizacja: 26.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kamil

791240... Wyświetl numer
k...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer