Samodzielny księgowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Znajomość przepisów prawa:, ustawy o rachunkowości
  • Znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • Umiejętności sporządzania analiz danych statystycznych
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność, dyskrecja, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność korzystania z przepisów prawa, wysoka kultura osobista
  • komunikatywna znajomość j, angielskiego
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca księgowego i roku obrachunkowego
  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację zadań w obrębie księgowości,
  • Bieżące monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US)
  • Monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych
  • Odpowiedzialność za wszystkie procesy księgowe w Spółce
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w kameralnym zepole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
CV zawierające opis doświadczenia zawodowego wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać elektronicznie na adres emailowy podany w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Iwona Umiecka

i...@ultra... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Redłowo