Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Samodzielna obsługa wyznaczonych klientów biura w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych i/lub uproszczonej księgowości, w tym;
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Dekretowanie, księgowanie faktur, umów i innych dokumentów księgowych;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • Potwierdzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Czynności związane z zamknięciem okresów sprawozdawczych.

Nasze wymagania
  • Znajomość obsługi Programu OPTIMA;
  • Znajomość prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów i / lub prowadzenie ksiąg handlowych;
  • Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym;
  • Odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów.

To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i efektywności;
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze i dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Szereg benefitów: ️‍️karta Multisport, ‍️ ubezpieczenie na życie, owocowe czwartki, kolorowe piątki, godzina królika, benefity urodzinowe;
  • Doskonalenie zawodowe;
  • Praca stacjonarna/hybrydowa.