Ogłoszenie nieaktualne

Sekretarka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4704 - 5488
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Pałac Młodzieży w Gdańsku zatrudni osobę na stanowisku:
Sekretarka - w wymiarze 1 etatu

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania niezbędne, to jest:
  • posiada wykształcenie średnie lub wyższe umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku
  • staż pracy - min.4 lata
  • jest obywatelem polskim, z zastrzeżeniem art.11 ust.2 i 3 w/w ustawy
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych
  • nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • cieszy się nieposzlakowaną opinią
Wymagania dodatkowe i umiejętności zawodowe kandydata:
  • dobra organizacja biura
  • znajomość pracy i procedury biurowej
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • biegła znajomość obsługi komputerowego oprogramowania biurowego
  • łatwość redagowania pism urzędowych
  • kreatywność
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
Główne obowiązki :
  • przyjmowanie interesantów, udzielanie informacji, kierowanie do właściwych osób
  • przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji - prowadzenie rejestru zgodnie z instrukcją kancelaryjną
  • prowadzenie terminarza spotkań służbowych dyrektora placówki
  • przyjmowanie kart zgłoszeń uczestników zajęć
  • prowadzenie ewidencji uczestników zajęć w oparciu o karty zgłoszeń
  • bieżące monitorowanie stron internetowych Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Urzędu Miejskiego w Gdańsku
  • prowadzenie ewidencji delegacji służbowych i wyjść służbowych pracowników
  • prowadzenie spraw związanych z ewidencją środków trwałych
Kandydatom oferujemy :
  • umowę o pracę: pierwsza umowa o pracę na czas określony maksymalnie na 6 miesięcy; po tym okresie jest możliwość zawarcia kolejnej umowy o pracę
  • wymiar czasu pracy : 40 godz. tygodniowo od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym od 8.00 do 18.00, a w związku z organizacją imprez również w niektóre dni weekendowe
  • wynagrodzenie w przedziale od 4.704,00 do 5.488,00 brutto, w skład którego wchodzi wynagrodzenie zasadnicze wraz z dodatkami
  • przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień 2024
Proszę wysyłać CV pod adres mailowy   [ukryte] do dnia 04.04.2024r.
z następującą adnotacją : " sekretarka ".

Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
Inne informacje:
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej oraz
    o dalszym przetwarzaniu danych.
  • Po zakończeniu rekrutacji CV oraz inne przekazane dane osobowe osób , które nie przeszły do następnego etapu rekrutacji zostaną usunięte i zniszczone.
W CV prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pałac Młodzieży
z siedzibą w Gdańsku ul. Ogarna 56 w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadomy/a prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą ."

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej zwanym RODO, informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pałac Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ogarnej 56.
Na podstawie obowiązujących przepisów, wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych,
z którym można kontaktować się:
- listownie na adres: Pałac Młodzieży 80-826 Gdańsk ul. Ogarna 56
- przez e-mail: [ukryte]
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego,
    a w przypadku wyrażenia przez Państwa wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji na stanowiska pracy w Pałacu Młodzieży w Gdańsku. Dodatkowo dane osób wybranych będą przetwarzane dalej w celu zawarcia umowy i realizacji obowiązków prawnych ciążących
    na Pałacu Młodzieży w związku zawarciem umowy..
  • Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych lub ich usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacyjnym. Mają Państwo prawo
    do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych wykraczających poza wymagania określone w ogłoszeniu o naborze w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody powinno nastąpić w trybie analogicznym jak wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.
  • Podanie danych osobowych wynikających bezpośrednio z przepisów prawa jest obligatoryjne. Zaniechanie ich podania skutkuje niemożnością realizacji procesu rekrutacji. Podanie pozostałych danych (nie objętych wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze) jest dobrowolne, jednak zaniechanie ich podania utrudni realizację procesu rekrutacji.
  • Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również profilowane.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pałac Młodzieży z siedzibą w Gdańsku ul. Ogarna 56 w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadomy/a prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą ."