Sekretarka / pracownik biurowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • kontrola oraz zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji (przygotowywanie korespondencji wychodzącej, rejestrowanie korespondencji przychodzącej, przekazywanie dokumentów),
  • prowadzenie kalendarza i pilnowanie terminów (rozprawy, pisma procesowe, odpowiedzi do urzędów itd.),
  • obsługa skrzynek poczty elektronicznej,
  • sporządzanie pism i dokumentów,
  • kontakty z sądami i urzędami,
  • wyjazdy do urzędów i innych instytucji,
  • wsparcie przy zapewnieniu sprawnego funkcjonowania biura,
  • współpraca z firmami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie administracyjno-organizacyjnym (m.in. serwis sprzątający, kurierzy, zaopatrzenie),
  • bieżące prace biurowe,
  • w razie potrzeby: pomoc w obsłudze gości i spotkań biznesowych,
  • wsparcie działów wewnętrznych firmy, dbanie o komunikację z naszymi pracownikami, odpowiadanie na ich zapytania i prośby,
  • zaopatrzenie biura oraz nadzór nad estetyką biura,

Nasze wymagania:
  • sumienność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • systematyczność,
  • samodzielność w działaniu,
  • praktyczna znajomość biurowego oprogramowania komputerowego (pakiet Office),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy:
  • długoterminową i stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania nowych doświadczeń oraz realizacji własnych pomysłów,
  • pracę w dogodnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem środkami komunikacji miejskiej

Aktualizacja: 18.03.2024