Sekretarz szkoły - praca w sekretariacie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

   Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sekretarz szkoły

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa klientów - w tym telefoniczna,
  • wprowadzanie danych klientów do baz danych,
  • prowadzenie dokumentacji biurowej w sekretariacie,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • realizacja zadań związanych z promocją usług edukacyjnych,
  • inne prace związane z obsługą sekretariatu oraz dokumentacją firmy.
Nasze wymagania:
  • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,
  • znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word),
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wykształcenie wyższe.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na pełny etat,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce.

Umieść dodatkowo w CV następującą zgodę, abyśmy mogli zachować Twoje CV w naszej bazie: Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundacja Conatus danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).