Senior Consultant (f/m) - TAX

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Doradztwo i consulting,
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 1/TAX/2024

Nasze oczekiwania:
  • Około 4-5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • Doskonała umiejętność sporządzania opinii podatkowych, pism oraz przygotowywania prezentacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania poprawnych wniosków
  • Umiejętność zarządzania czasem, organizowania pracy własnej oraz dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami z członkami zespołu
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w tym komentarzy
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word, PowerPoint)
  • Tytuł Doradcy Podatkowego lub w trakcie uzyskiwania odpowiednich kwalifikacji
Twoje zadania:
  • Dbałość o poprawne prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego
  • Aktywny udział w różnorodnych projektach podatkowych
  • Analiza przepisów, orzecznictwa i interpretacji podatkowych
  • Sporządzanie opinii, prezentacji, komentarzy oraz raportów
  • Analiza dokumentacji oraz informacji przekazywanych przez klienta
  • Kontakt z klientem w ramach realizowanych prac projektowych (w tym możliwe wyjazdy do klienta)
  • Udział w postępowaniach podatkowych, w tym sporządzanie wniosków o stwierdzenie nadpłaty, sporządzenie skarg do WSA oraz NSA, pism procesowych, przygotowywanie argumentacji na rozprawy sądowe
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z klientami
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
Oferujemy:
  • Pakiet benefitów (multikafeteria, w tym kartę sportową) - Ty wybierasz benefity
  • Prywatną opiekę medyczną (finansowanie przez NGL)
  • Finansowanie aplikacji (radcowskiej, adwokackiej) lub egzaminu na doradcę podatkowego
  • Plan wdrożenia do NGL, szkolenia oraz rozwój
  • Możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 8-10
  • Możliwość pracy z domu - zgodnie z polityką firmy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Pracę w profesjonalnej strukturze - nie korporację
  • Wpływ na NGL. Słuchamy pomysłów
Informacje o firmie
NGL Tax to dynamiczny zespół profesjonalistów, którzy oferują wsparcie w pełnym zakresie doradztwa podatkowego. Nasz zespół jest gotów pomóc w każdej kwestii podatkowej, przy czym kluczowe specjalizacje w NGL Tax prowadzone są przez lidera z dogłębną wiedzą i doświadczeniem w jednym z poniższych obszarów: - podatki dochodowe, - podatki pośrednie, - ceny transferowe, - podatek od nieruchomości, - transakcje, - ulgi podatkowe, - spory podatkowe, - tax compliance. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom szerokie spektrum porad i dostęp do zespołów eksperckich, które najlepiej sprawdzą się w przypadku ich sprawy. Dodatkowo zawsze, gdy istnieje potrzeba wsparcia wykraczającego poza kwestie podatkowe, możemy zaoferować klientom dostęp do multidyscyplinarnego zespołu doradców, którzy mogą pracować nad ich sprawą – czy to z zakresu prawa, strategii, zarządzania operacyjnego czy też zarządzania wiedzą.

www.ngltax.com

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji jest NGL Wiater sp.k. Przesyłając nam dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie.
Więcej informacji na www.ngltax.com

Aktualizacja: 21.03.2024