Serwisant maszyn drogowych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Serwisanta preferowane w branży maszyn drogowych,  budowlanych lub pokrewnych
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie
  • Praktyczna znajomość elektrotechniki, hydrauliki i mechaniki maszynowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawa maszyn
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych
  • Przekazywanie maszyn przyszłym użytkownikom
  • Raportowanie wykonanych prac
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Współpraca z działem sprzedaży części zamiennych i maszyn

Oferujemy:

  • Stały kontakt z najnowszą technologią u lidera branży maszyn drogowych
  • Szkolenia techniczne i produktowe
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: (samochód serwisowy, komputer, telefon)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

Aktualizacja: 01.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o.

Ogłoszenie z portalu

praca.pl