Serwisant

Ogłoszenie podstawowe

Serwisant

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Twój zakres obowiązków
  • kontakt i współpraca z klientami oraz z działem sprzedaży, udzielanie informacji na temat etapów danego zlecenia
  • przyjmowanie urządzeń do naprawy
  • rejestrowanie zgłoszeń serwisowych w systemie
  • przygotowywanie wysyłek naprawionych produktów oraz części zamiennych i akcesoriów
  • naprawa urządzeń po wcześniejszym przeszkoleniu
  • realizacja transportu zgodnie z otrzymanym planem trasy
  • pomoc przy montażu urządzeń u klienta

Nasze wymagania
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pracy
  • dobrej organizacji pracy i samodyscypliny
  • zaangażowania w wykonywaną pracę

To oferujemy
  • dowolną formę zatrudnienia
  • pracę w młodym zgranym zespole
  • szkolenie stanowiskowe
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • wynagrodzenie: zasadnicze oraz system premiowy oparty na wynikach
  • Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku - wszystkiego nauczymy Cię na miejscu
  • Mile widziane osoby uczące się
Informacje o firmie
Autoryzowany serwis RTV. Naprawa i montaż telewizorów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

CES

502863... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Osowa
Wenus
SMS
Wyświetl numer