Serwisant Pomp Ciepła

Ogłoszenie mini
Gdańsk Serwisant Pomp Ciepła
obserwuj

Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, wod-kan, automatyka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata (urządzenia HVAC, z naciskiem na pompy ciepła)
  • Uprawnienia SEP G1 D, E, F-Gaz
  • Akredytacja przynajmniej jednego z producentów pomp ciepła lub chęć jej zdobycia (mile widziane Buderus, Fox Air, Heiko, Neoheat, Euros)
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • Umiejętność czytania i analizowania wykresów, rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technicznych
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole oraz z klientem
  • Wiedza techniczna z zakresu doboru i działania urządzeń HVAC&R
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie pomp ciepła
  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń, przeglądów okresowych i kontrola techniczna pomp ciepła, klimatyzatorów oraz kotłów peletowych
  • Dokonywanie napraw pomp ciepła, klimatyzatorów oraz kotłów peletowych oraz komponentów hydraulicznych i elektrycznych
  • Prowadzenie instruktaży dla użytkowników oraz instalatorów pomp ciepła
  • Udział w szkoleniach dotyczących produktów OZE
  • Monitorowanie stanu części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz narzędzi będących na wyposażeniu
  • Prowadzenie ewidencji wizyt, analizy jakościowej i ilościowej, przekazywanie wniosków

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Szkolenia oraz zdobywanie certyfikacji/uprawnień
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Zniżkę na usługi firmowe

Aktualizacja: 18.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Polenergia Fotowoltaika S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl