Serwisant turbin wiatrowych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Diagnostyka elektryczna/mechaniczna/elektromechaniczna i naprawa turbin wiatrowych- przeprowadzanie okresowych przeglądów turbin wiatrowych
  • Instalacja, obsługa oraz serwis komponentów turbin wiatrowych, zgodnie ze specyfikacją na Terenach farm wiatrowych w Polsce
  • Udział w szkoleniach m.in. poza granicami Polski
  • Raportowanie i przekazywanie informacji Team Leaderowi
  • Praca z wysokim napięciem
  • Wykonywanie prac na wysokościach
  • Praca zespołowa i indywidualna
Wymagania pracodawcy
  • Wykształcenie techniczne/elektryczne lub podobne- Doświadczenie w branży elektrycznej, automatyki lub pokrewne
  • Podstawowa znajomość zagadnień z tematyki elektryki, mechaniki, techniki oraz podobnych dziedzin
  • Doświadczenie w hydraulice będzie zaletą
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości oraz w różnych warunkach atmosferycznych
  • Doświadczenie zawodowe będzie plusem
  • Prawo jazdy, klasa B
  • Gotowość do podróżowania głównie po kraju
  • Praca na wysokości, świadomość bezpieczeństwa
  • Otwarte i przyjazne nastawienie do kolegów z zespołu i innych osób
To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • Umowa o pracę/zlecenie/B2B,
  • Jasny system podwyżkowy,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Posiłki regeneracyjne
  • Opieka Medyczna

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Mitgar

k...@mitga... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Letnica
Sucha 15
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności