Serwisant urządzeń w Dziale Technicznym

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Opis stanowiska:
  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń stosowanych w Pracowniach
  • Wykonywanie prewencyjnych przeglądów urządzeń
  • Odpowiedzialność za terminową realizację zadań projektowych.
  • Uczestnictwo w procesie zakupowym części zamiennych, współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług serwisowych
  • Zapewnienie właściwego sporządzania oraz nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentów (w tym przypisywanie faktur do zamówień)
  • Ścisła współpraca z klientem wewnętrznym JSHP
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Wykonywanie prac montażowych, instalacyjnych, remontowych w ramach prowadzonej przez firmę działalności
  • Udział we wdrażaniu usprawnień mających na celu poprawę zdolności badawczych
  • Weryfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Znajomość urządzeń laboratoryjnych takich jak: chromatografy cieczowe, gazowe oraz spektrometry masowe
  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kV

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczanie na życie
  • System poleceń pracowniczych
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - MyBenefit
  • Dostęp do platformy do samodzielnej nauki języka angielskiego
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia praktycznego doświadczenia
  • Możliwość uczestniczenia w rekrutacji wewnętrznych
Informacje o firmie
Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób.

Wysyłając swoje zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

J.S. Hamilton Poland

587669... Wyświetl numer
h...@jsh.c... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Dąbrowa
Chwaszczyńska 180
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer