Gdańsk, ul. Doki 1 Ślusarz Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Ślusarz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn warsztatowych, takich jak:
    • Piła taśmowa
    • Wiertarka pionowa
    • Wiertarka stołowa
    • Frezarka do rur

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn warsztatowych
  • Proste prace ślusarskie
  • Wsparcie montera przy wykonywaniu zadań montażowych

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B (
  • dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
  • wdrożenie na stanowisko pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach ze strony zespołu
  • otrzymasz wysokiej jakości sprzęt służbowy oraz dostęp do narzędzi usprawniających Twoją pracę
  • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u
  • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto lub bezpłatne zakwaterowanie na okres 3. Miesięcy w hostelu pracowniczym
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł
  • dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

Aktualizacja: 24.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk, ul. Doki 1

Ogłoszenie z portalu

praca.pl