Ogłoszenie nieaktualne

ślusarz spawacz

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 5600
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Wymagania:
- chęć pracy od poniedziałku do piątku
-przestrzeganie zasad BHP
-spawanie elementów metodą MIG/MAG
-prace ślusarskie
-obróbka detali
-obsługa podstawowych elektronarzędzi
-dobra sprawność fizyczna
Obowiązki:
-kultura osobista
-samodzielność w działaniu
-dobry organizacja pracy własnej
-obróbka metali i plastiku
-dokonywanie bieżących napraw i konserwacji
-diagnozowanie problemów technicznych
-umiejętność pracy w zespole
-mile widziane ogólna wiedza techniczna
Oferujemy:
-dobre warunki pracy
-współpraca ze stabilną spółką
-darmowy parking dla pracownika
-wynagrodzenie w systemie miesięcznym, jednozmianowym
-po umowie zlecenie oferujemy umowę o pracę

Informacje o firmie
Workberry Sp. z o.o.  poszukuje pracownika.
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV z numerem kontaktowym.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Drogi Użytkowniku!
Dbamy o twoją prywatność i dlatego prezentujemy ci najważniejsze informacje o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, które są wykorzystywane przez naszą Spółkę.
1. Dane osobowe pozyskane są za pośrednictwem strony internetowej www.workberry.org.
2. Administratorem danych jest: WORKBERRY Sp. z o.o. 80-241 Gdańsk Al.Grunwaldzka 56, dane kontaktowe e-mail: biuro@workberry.org

§ 1 DANE OSOBOWE: rodzaj przetwarzanych danych, cele oraz podstawa prawna
Jeśli zamierzasz skorzystać z naszych usług, zostaniesz poproszony o podanie nam Twoich danych osobowych.
Twoje dane przetwarzane są przez nas we wskazanych poniżej celach związanych z funkcjonowaniem Spółki Workberry.
1. Dane osobowe zbierane są w przypadku:
⦁ składania swojego CV wówczas podajesz adres e-mail, dane adresowe: imię, nazwisko, miejscowość, numer domu/lokalu, kod pocztowy, numer telefonu. podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy sprzedaży (RODO, art. 6 ust. 1 lit. b);
⦁ korzystania z usługi formularza kontaktowego (wykonanie umowy świadczonej drogą elektroniczną), wówczas podajesz imię i nazwisko oraz adres e-mail; podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy o świadczenie usługi formularza kontaktowego (RODO, art. 6 ust. 1 lit. b);
⦁ korzystania z usługi zapytaj o pracę (wykonanie umowy, której przedmiotem jest usługa świadczona drogą elektroniczną), wówczas podajesz adres e-mail oraz imię i nazwisko; podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy o świadczenie usługi zapytaj o produkt (RODO, art. 6 ust. 1 lit. b).
Informacje te zostały przygotowane z uwzględnieniem RODO, czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
2. Musisz wiedzieć, że przekazanie nam danych osobowych jest dobrowolne, ale w większości przypadków konieczne.
3. Masz prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, otrzymania kopii, ich sprostowania, usunięcia (gdy przetwarzanie opiera się na Państwa zgodzie), ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania i przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych/Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa,) na zasadach określonych w RODO. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz skorzystać ze swoich praw.

Aktualizacja: 03.04.2024