Social Media - Koordynator

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Marketing,
Media społecznościowe,
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

PRACA OD ZARAZ!

Wyjątkowe miejsce dla kobiet- Centrum Zdrowia i Urody w Gdańsku
poszukuje doświadczonych osób
na stanowisko:
 Twój zakres obowiązków:
- dbanie o wizerunek firmy na portalach społecznościowych
- dodawanie postów,relacji na Instagram'ie i Facebook'u
- stała współpraca zarządem oraz zespołem w celach marketingowych

Nasze wymagania
- chęć rozwoju
- komunikatywność
- zdolność do pracy w zespole - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
- Umowę zlecenie lub umowę o współpracę
- Pracę w kameralnej atmosferze
- Przyjazną atmosferę
- Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem  Social Media - Koordynator adres: [ukryte]

Termin nadsyłania ofert pracy: 30.06.2023
Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.
Informacje o firmie

Aktualizacja: 07.06.2023