Social media meanager/Content creator/Copywritter

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Reklama i kreacja,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Status studenta
Tak

Opis stanowiska: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży fitness, poszukującą kreatywnego i energicznego stażysty do wsparcia naszego zespołu w zarządzaniu mediami społecznościowymi. Jako stażysta będziesz miał okazję pracować bezpośrednio z naszym zespołem marketingowym, aby tworzyć angażujące treści, zarządzać naszymi profilami w mediach społecznościowych i pomagać w rozwijaniu naszej marki online.

Główne zadania:
  • Tworzenie i publikowanie kreatywnych postów, Stories i Reels na Instagramie i innych platformach społecznościowych.
  • Współpraca przy opracowywaniu strategii treści i kalendarza publikacji.
  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i branży fitness, aby tworzyć aktualne i angażujące treści.
  • Interakcja z naszą społecznością online, odpowiadanie na komentarze i wiadomości.
  • Analiza wyników publikacji i dostosowywanie strategii w oparciu o zebrane dane.
Wymagania:
  • Zainteresowanie branżą fitness i zdrowym stylem życia.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pisarskie.
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia wizualnie atrakcyjnych treści.
  • Podstawowa znajomość narzędzi do edycji grafiki i wideo.
  • Znajomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku branży fitness.
  • Bezpośrednią współpracę z doświadczonym zespołem marketingowym.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość przekształcenia stażu w pełnoetatowe zatrudnienie.
  • Darmowe korzystanie z naszych usług-trener personalny, masaż, dietetyk, fizjoterapeuta.
Informacje o firmie
Jesteśmy liderem w branży treningu personalnego na Pomorzu, rozpoznawani za nasze innowacyjne i kompleksowe podejście do zdrowia. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do treningów personalnych - oferujemy również profesjonalne porady dietetyczne, konsultacje fizjoterapeutyczne i usługi masażu.
Aktualnie poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć do naszej rosnącej grupy ponad 20 zadowolonych specjalistów. Jeśli jesteś pasjonatem zdrowego trybu życia i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, to jesteś idealnym kandydatem!

Aktualizacja: 26.11.2023