Sortowacz odpadów wielkogabarytowych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

„EKO DOLINA” Sp. z o.o. w Łężycach, Al. Parku Krajobrazowego 99, 84-207 Koleczkowo, NIP [ukryte] 2 REGON [ukryte] PKD 3821Z -  przedsiębiorstwo specjalizujące się
w gospodarce odpadami zatrudni osoby na stanowisko:
Warunki zatrudnienia:
 umowa na okres próbny 1 miesiąc z docelowym zatrudnieniem na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy. Praca na jedną zmianę w godzinach 6.00-14.00.
Zakres obowiązków:
- wysortowywanie surowców z odpadów wielkogabarytowych
- prace porządkowe, drobne prace naprawcze
Wymagania:
brak wymagań.Oferujemypracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, dodatkowe benefity: system nagród, w tym coroczna nagroda na koniec roku, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do „wczasów pod gruszą” i świąt Bożego Narodzenia), możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia pracowniczego i opieki medycznej.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie curriculum vitae wraz z listem motywacyjnym na adres [ukryte] lub złożenie w Dziale Kadr firmy.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 58-672-50-00 w. 21  lub kom. [ukryte] .
Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzonego postępowania rekrutacyjnego, negocjacji oraz zatrudnienia.

Klauzula informacyjna dla osób ubiegających się o zatrudnienie Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r., poz. 1000) oraz art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że: 1. Administratorem danych osobowych przetwarzającym Pani / Pana dane osobowe jest EKO DOLINA Sp. z o.o. z siedzibą w Łężycach, Al. Parku Krajobrazowego 99, 84-207 Koleczkowo. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w sprawach ochrony danych możliwy jest pod adresem email m.filipowski@filcon-inf.pl. 3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zadań związanych z procesem rekrutacji w jednostce organizacyjnej. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do jej przyjęcia i rozpatrzenia. 4. Pani / Pana dane osobowe mogą być udostępniane odbiorcom upoważnionym do ich otrzymywania na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia obecnej rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji dane wykorzystywane będą przez okres wskazany w oświadczeniu zgody. 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 7. Przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie; powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. 8. Jeżeli Pani/Pan uważa, że przetwarzanie jej/jego danych osobowych przez Administratora jest niezgodne z prawem, to może wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 9. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. 10. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.