Sortowacz paczek - Swarożyn Сортувальник посилок

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4200 - 4201
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

  • sortowacz paczek

Eurokadra SA (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.
Miejsce pracy :
Swarożyn ul. Wyzwolenia 21 (magazyn 7R)
Wymagania:
- doświadczenie w podobnych pracach - mile widziane
- osoby pełnoletnie
- dokładność, rzetelność, sumienność
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- dyspozycyjność
Obowiązki:
- sortowanie towaru (paczki)
-przeładunek/załadunek paczek do 10 kg -sortowanie przesyłek zgodnie ze specyfikacją, -praca ze skanerem
Oferujemy:
--stawka 25 zł brutto za godzinę czyli 18 zł netto (na rękę) za godzinę
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji w branży logistycznej,
- umowa zlecenie,
- możliwość podjęcia współpracy stałej lub czasowej. Istnieje możliwość pracy na jedną zmianę.\
Godziny pracy: 1 zmiana : 03:00 rano -08:00  2 zmiana : 16:00-21:00
Poniedziałek 2 zmiana
wtorek-piątek 1+2 zmiana
sobota 1 zmiana
Swarożyn dodatkowa zmiana w sobotę: 03:00-08:00
(jest możliwość zwiększenia ilość godzin w ciągu dni lub pracy na jedną zmianę )
Istnieje możliwość pracy na jedną zmianę!

proszę sprawdzić dojazd :

Робота на поштовому складі Інпост.

Робота полягає на розвантаженні посилок, їх сортуванню та завантаження назад в автомобілі.

Оплата погодинна 19 зл на годину HETTO/250-270 год в місяць.
Графік роботи : з 03:00 до 08:00, потім повернення додому, і з 16:00 до 21:00,  є можливість працювати в одну зміну

5 днів на тиждень. Житло 450зл з зарплати. Доїзд безкоштовно

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:
 "Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Aktualizacja: 26.06.2023