Spawacz '138-136' / Monter konstrukcji

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Twarda 12A Spawacz '138-136' / Monter konstrukcji Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
15000 - 17000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

Spawacz 138/136 ze żłobieniem - NORWEGIA
Twój zakres obowiązków
  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą 138/136
Nasze wymagania
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • doświadczenie
Monter konstrukcji stalowych - NORWEGIA
  • montaż konstrukcji stalowych
  • umiejętność montażu według rysunku technicznego dla konstrukcji stalowych - warunek konieczny
  • cięcie palnikiem- umiejętność na poziomie dobrym, bardzo dobrym
  • umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

To oferujemy
  • dni pracy: od poniedziałku do niedzieli
  • godziny pracy: 7:00-19:00, 19:00-7:00
  • start pracy: czerwiec lub lipiec lub sierpień
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • transport
  • wyżywienie
  • praca w rotacji 2/3 (2 tygodnie w pracy, 3 tygodnie w domu)
  • opieka polskiego koordynatora
  • pomoc we wszystkich formalnościach
  • środki ochrony osobistej
  • firma ma podpisane porozumienie z norweskimi związkami zawodowymi
Informacje o firmie
WNS Pomorze jest wiodącą firmą inżynieryjną, specjalizującą się w produkcji rurociągów, konstrukcji stalowych oraz zbiorników ciśnieniowych. Świadczymy również usługi w zakresie badań NDT, PWHT, szkolenia personelu spawalniczego oraz tworzeniu technologii. Działamy w obszarach przemysłu petrochemicznego, gazowego, oil & gas oraz nuklearnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WNS Pomorze sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 07.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

WNS Pomorze

785917... Wyświetl numer
p...@wnspo... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Twarda 12A
SMS
Wyświetl numer