Spawacz 141 - Dania

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Praca za granicą
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Certyfikat potwierdzający umiejętność spawania metodą 141 plus certyfikat PED
  • Doświadczenie zawodowe poza granicami kraju min. 2 lata
Obowiązki:
  • Prowadzenie prac spawalniczych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi technologicznymi,
  • Przygotowywanie elementów do spawania z rysunkiem technicznym
Oferta:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie, za przepracowane przez Ciebie godziny- 175 DKK/h na duńskiej umowie o pracę lub 23 e/h przy prowadzeniu własnej działalności
  • Dojazdy w obie strony na projekt oraz podczas rotacji
  • Dofinansowanie w zakwaterowaniu
  • Pewność bezpieczeństwa projektów oraz fachowej organizacji pracy- opieka managera projektu
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy przy ogólnoświatowych kontraktach
Informacje o firmie
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, o globalnym zasięgu na rynku stoczniowym i ogólnobudowlanym. Dzięki ogromnej wiedzy oraz umiejętnościach naszych pracowników tworzymy oraz współuczestniczymy w wyjątkowych projektach na całym świecie.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63494676
  • Data wyróżnienia: 18 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 18 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 8 lipca 2020
  • Wyświetleń: 444
  • Wyświetleń na liście: 7 837