Spawacz

Ogłoszenie podstawowe
Spawacz Umowa o pracę
obserwuj

Spawacz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjnej specjalizującej się w różnych dziedzinach, takich jak inżynieria przemysłowa, budownictwo przemysłowe, usługi montażowe i usługi serwisowe dla różnych branż, w tym chemicznej, petrochemicznej, energetycznej, farmaceutycznej, spożywczej i wielu innych, poszukujemy pracowników na stanowisko: Spawacza 135/136 + 111 FM1

Projekt zlokalizowany jest w Donawitz w Austrii i jest to remont huty stali.

System pracy: 2-zmianowy, od poniedziałku do soboty 9-10 godzin dziennie.

Stawaka: od 21 EUR netto w zależności od doświadczenia.

Kandydat musi być gotowy do podjęcia próbek spawalniczych w siedzibie u klienta w Wels w Austrii.

Obowiązki:
  • Przygotowanie materiałów spawalniczych, które może obejmować czyszczenie, szlifowanie, cięcie i inne przygotowanie powierzchni elementów spawalnych.
  • Spawanie elementów konstrukcji i korpusów stalowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza metodą 135/111 FM3 powyżej 5 lat.
  • Ważne certyfikaty spawalnicze 135 i 111.
  • Aktualne międzynarodowe kwalifikacje na platformy lotnicze (IPAF).
  • Prawo jazdy kat. B i auto na wyjazd.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie A2/B1.
Oferujemy:
  • Austriacka umowa o pracę.
  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres.
  • Opłacone zakwaterowanie.
Proszę kontaktować się pod numerem telefonu +41 76 233 17 91 najlepiej WhatsApp

Aktualizacja: 22.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Ewelina Szewczyk

762331... Wyświetl numer
e...@mywor... Wyświetl e-mail
Wyświetl numer