Spawacz punktowy zbrojeń, praca w Belgii

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
15000 - 17500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Produkcja,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

Poszukujemy spawacza do spawania punktowego zbrojeń w Belgii, niezbędna jest umiejętność czytania rysunków technicznych.
Wynagrodzenie w granicach 17,000 PLN brutto, dieta 10 EUR / dzień pracy, firma pokrywa koszty przejazdów, darmowe zakwaterowanie.

Atut umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niderlandzkim lub francuskim.

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku spawacza, minimum 1 rok

• umiejętność czytania rysunków technicznych

• Atut: uprawnienia do obsługi suwnic, wózków widłowych, CNC

Obowiązki

• Praca przy punktowym spawaniu zbrojeń do produkcji prefabrykatów betonowych

• zapewnienie jakość i terminowość produkcji

• umiejętność pracy w zespole

• odpowiedzialność, sumienność, dokładność

Oferujemy

• stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

• wysokie zarobki w EURO

• bezpłatne zapewnione zakwaterowanie w Belgii

• bezpłatny transport do pracy

• wszystkie narzędzia niezbędne do pracy oraz środki ochrony osobistej

• możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach

• dalszy rozwój zawodowy i długotrwałą współpracę

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą działającą w wielu branżach, pomagamy naszym Klientom zrealizować projekty na terenie Polski i Unii Europejskiej. Pracujemy jako podwykonawca dla wielkich i małych firm, pomagamy naszym Klientom zrealizować ich ambicje biznesowe, dzięki zapewnieniu optymalnych warunków współpracy.

Aktualizacja: 25.04.2024