Ogłoszenie nieaktualne

Spawacz TIG, MIG/MAG

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • spawanie rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, wymienników ciepła, konstrukcji stalowych ze stali nierdzewnej i stali węglowej

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w spawaniu jedną z metod: TIG141, MIG131, MAG135
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w terminowym wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w hali produkcyjnej
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • udział w międzynarodowych projektach
  • możliwość uzyskania uprawnień i podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
Informacje o firmie
Firma EURO-WELD jest firmą rodzinną, produkcyjną, świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, parowników, wymienników ciepła, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej i stali węglowej. Wykonujemy projekty zgodnie z zamówieniem i dokumentacją klienta. Współpracujemy przede wszystkim z klientami ze Skandynawii i Europy Zachodniej przy projektach znajdujących zastosowanie m.in.: w branżach offshore, morskiej, petrochemicznej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej.

Aktualizacja: 25.07.2023