Specialista ds. Marketingu i Komunikacji

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Budowanie wizerunku Ferchau jako solidnego dostawcy usług inżynieryjnych i IT
  • Zarządzanie platformami komunikacyjnymi Ferchau: treścią strony, aktualnościami, wywiadami, mediami społecznościowymi, procedurami etc.
  • Planowanie i realizacja kampanii oraz działań reklamowych w mediach społecznościowych
  • Zarządzanie komunikacją, działaniami promocyjnymi, PRowymi i kontaktem z mediami
  • Monitorowanie efektywności prowadzonej komunikacji
  • Wdrażanie usprawnień w wewnętrznych procesach, procedurach, aplikacjach i innych narzędziach komunikacji
  • Zwiększanie liczby kontaktów w CRM oraz zarządzanie odpowiednią segmentacją bazy CRM i automatyzacją działań marketingowych