Specjalista do spraw administracyjnych

Ogłoszenie podstawowe
Pępowo
ul. Gdańska 49
Specjalista do spraw administracyjnych Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: ADM/01

Firma reklamowa z siedzibą w Pępowie k/ Żukowa zajmująca się produkcją i montażem reklam
aktualnie poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Pępowo, k/ Żukowa

OPIS STANOWISKA:
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod kątem ich kompletności i zgodności z wymogami formalnymi oraz ich ewidencja
  • Wystawianie i rozliczanie faktur sprzedaży, krajowych oraz WDT
  • Obsługa rozliczeń z tytułu PFRON, BDO oraz dotacji de minimis, KFS, z urzędów pracy
  • Przygotowywanie i obsługa rozrachunków i bieżących płatności
  • Obsługa czynności związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i pozostałych świadczeń
  • Redagowanie i wysyłanie pism
  • Zapewnienie sprawnego i terminowego obiegu dokumentów
  • Realizacja bieżących zadań administracyjno-biurowych
  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym firmy
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatków, prawa pracy i BHP, ubezpieczeń majątkowych osobowych, komunikacyjnych, społecznych,
  • Dobra znajomość programów Excel oraz Word
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, terminowość i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Podstawowa i komunikatywna znajomość j, angielskiego lub niemieckiego
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • wsparcie i praca w przyjaznej koleżeńskiej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z Klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest Quadland Wojciech Kałużny, ul. Obrońców Wybrzeża 10c/55, 80-398 Gdańsk
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Quadland zgadzasz się na przetwarzanie przez Quadland Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: biuro@quadland.pl

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Quadland

583803... Wyświetl numer
a...@quadl... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Pępowo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer